Firma KO - SKIP pôsobi na trhu od roku 1989. Špecializujeme sa na rekonštrukcie ,vložkovanie a projektovanie komínov. Naše sídlo je v Bratislave ale zákazky prijímame z celého územia Slovenskej republiky EU.

Všetky práce vykonávame tak , aby boli v súlade s normami STN a EN a príslušnými technickými pravidlami a predpismi . Pri práci vychádzame z dlhoročných skúseností našich pracovníkoch v tomto odbore . Samozrejmosťou je používanie moderných žiaru a kyseline odolných materiálov , kompozitných materiálov (FURANFLEX) ktoré sa začali používať v stavebníctve a v komínovej technike. Stavba či rekonštrukcia komína je dlhodobou investíciou , a preto by sa k nej malo pristupovať so všetkou zodpovednosťou . Len správna voľba komínového systému , dobre prevedené dimenzovanie a kvalitná montáž Vám zaistí bezpečný odvod spalín , hospodárnu funkčnosť spotrebiča palív a dlhoročnú životnosť komína. Veríme že naša firma Vám pomôže s dlhoročnou zárukou nájsť riešenie pre odvod splodín z akéhokoľvek spotrebiča .

Viac ako 26 rokov súkromnej činnosti našej firmy v uvedenom odbore a získané skúsenosti v špecializovanej firme na výstavbu komínov a tepelných izolácií sú zárukou odbornosti. Spolupráca s dodávateľmi výrobkov, ktoré inštalujeme ako napr. MK zary, Witzenmann , Jeremias a Leier. Naša montáž a kvalitné produkty tvoria celok, ktorý spĺňa najvyššie kritéria, ktoré od nás vyžadujú v prvom rade užívatelia ale aj európske a národne normy .